Вітаємо! 
Перш за все хочемо подякувати за ваші теплі відгуки, замовлення і присутність у нашому житті - це те, що нас надихає і додає сил творити!
А тепер трішки про "На дереві" воно ж "On a tree":
Творець та ідейник цієї історії - Софія Філіпчук, яка пише цей текст і їй дуже не зручно з цього приводу:)
Все почалось з кількох листівок, кривих колажів друзям на дні народження та дерев'яних іграшок на ялинку, зроблених в тиражі 34 шт:)
Любов до дерева паперу, фарб потрохи перетворилась в повноцінну роботу...
Потрохи руки менше тряслись, замовлень ставало більше, то ж все це перетворилось в онлайн-магазинчик у фейсбуці та інстаграмі . Тривалий період я (Софія) була художницею, дизайнеркою, пакувальницею,  менеджеркою з питань доставки, оплати, замовлень, кур'єркою і бухгалтеркою. Ці прекрасні навики: відписувати листи, малювати, придумувати, розвантажувати дошки, продавати, а найгірше рахувати, додали мені багато мужності:). А зараз я щаслива, як кіт на весні, бо ця прекрасна мережа інтернет - буде робити це замість мене, ну а вантажника я ще пошукаю:)
Будь-яка річ, що ви тут побачите - створена з моїх ілюстрацій та ідей, будь-який макет розроблений моєю головою та серцем, тому  коли приходить будь-який відгук, а їх було вже чимало (червоніє) то я ще більше радію, за будь-якого кота навесні!
Трішки вийшов опис "про нас" не типовим, але "то така концепція":)
До зустрічі, друзі, і ще раз дякуємо!

p.s.
Де можна знайти наші вироби:
ЛЬВІВ:
Щось цікаве
MIFFstore
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК:
Urban Space
ВІННИЦЯ:
Шо-Шо
КИЇВ:
Hand made Home 
ДНІПРО:
White Sand
ХЕРСОН:
Prostir.coffee